KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 14487556
nr 1448 7556
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Grafiska blad, 5 st. Numrerade och signerade + 12 st. Kolteckningar, Ej signerade, 630x440 mm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
måndag 14 februari 2022
kl 20:20:26